Výpočetní pracoviště

Služba umožňuje použití našich produktů pro výpočty sítí rozvodu elektrické energie bez nutnosti zakoupení licence. Zároveň nabízí možnost využít operativní technické podpory a odborné konzultace na místě. K dispozici je samostatné pracoviště a počítač s nainstalovaným SW DAISY (Power Calc Lite a Grizzly Professional) a OpenOffice kancelářským balíkem (textový dokument, sešit s tabulkami, apod.). Počítač umožňuje přenášet data na vlastní USB zařízení. Pracoviště se pronajímá po hodinách.

Kontaktovat Daisy
Windmill

Co zahrnuje služba Výpočetní pracoviště:

Rozbalit další →
  • Samostatné pracoviště a počítač s nainstalovaným SW

  • Program Grizzly Professional 

  • Kancelářský balík OpenOffice.org zahrnující textový dokument, sešit s tabulkami, kreslící programy, program pro tvorbu prezentací, apod. 

  • Počítač umožňuje přenášet data skrze USB

  • Barevná laserová tiskárna s max. formátem tisku A3

  • Pracoviště disponuje kvalitním připojením k internetu

 

Protože jsme si velmi dobře vědomi, že někteří projektanti přijdou do styku s výpočetními programy jen občas, a zácvik v používání programů přeci jen nějakou dobu trvá, je součástí naší nabídky i podpůrná poradenská a školící činnost. K dispozici máte tým našich zkušených pracovníků technické podpory, kteří vám mohou ušetřit čas, který můžete věnovat lepšímu propracování projektu, případně zkrácení termínu dodání.

Naši specialisté jsou schopni provést dle vašeho zadání kompletní výpočet, včetně přípravy tištěných příloh a dokumentů. Vše lze připravit v krátkém čase.

Výpočetní pracoviště najdete v naší provozovně. 

Kontaktuje naše zkušené experty.

Kancelář

Praha

Lužná 716/2 Praha 6